Özel Geliştirme Ekibi

Bazı lider yazılım şirketleri için, işletmelerin dijital dönüşümleri geliştirmelerine ve uygulamalarına yardımcı olan özel geliştirme ekipleri oluşturduk.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

İdari faaliyetlerle biz ilgileniyoruz

Geliştirme merkezlerimizde ekibinizle bağlantılı tüm idare ile ilgileniyoruz. Teknik altyapı sağlıyoruz, sürekli eğitimi teşvik ediyoruz ve ekibinizin profesyonel büyümesine yatırım yapıyoruz.

Ürün geliştirme üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz

Bu katılım modeli, size gerekli araçları ve sürekli yardımımızı sunarken ekibinizi şirket içi yönetimimizi yönetmenizi sağlar. Ayrıca, ekibimizle iletişimi ve ilişkileri kolaylaştırmamıza yardımcı olmak için işbirliğimizin herhangi bir aşamasına bizi dahil edebilirsiniz.

Geliştirme ekibinizi biz kuruyoruz

İç yetenek ve işe alım yeteneklerimizi kullanarak ekibinizi gereksinimlerinize göre inşa ediyoruz. En iyi insanlarımızı şirket içinde tutmaya çalışıyoruz, böylece bazı uzmanları en baştan itibaren bulabilirsiniz. Gerekirse, İK ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı özel işe alımlarla karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Merkezi yerinde ekibinizle entegre ediyoruz

Hesabınıza ekip entegrasyonundan sorumlu bir Teslimat Yöneticisi atanır. Bu yönetici, verimli bir uzaktan işbirliği modeli oluşturmak ve dağıtılmış bir ekip için gerekli tüm çevik süreçleri oluşturmaya yardımcı olmak için işbirliğinin ilk aylarında sizinle yakın işbirliği içinde çalışır. Bir Teslimat Yöneticisi iş süreçlerinin entegrasyonu, teknoloji uyumu, ekip oluşturma faaliyetleri ve etkili iletişimin kurulmasından ve denetlenmesinden sorumludur.

Ekstra teknoloji ve alan adı uzmanlığı edinin

Türkgen, farklı alanlarda uzmanlık biriktiren ve geliştiren, en iyi uygulamaları paylaşan ve sunduğumuz hizmetlerin yüksek kalitede olmasını sağlayan profesyonellerden oluşan bir topluluktur. Bu şekilde, projenin her adımında her zaman yardımımıza güvenebilirsiniz:

  • Doğru uzmanı tahsis etmek
  • Uzman danışmanlık
  • Ekibin mesleki gelişimini teşvik etmek
  • Artan motivasyon ve tutulma oranı

Ürün konseptinizi doğrulayın

Ürün Bulma Aşaması, uygulama aşamasına başlamadan önce etkili bir ürün stratejisi oluşturmanıza olanak tanır. Keşif aşamasında, Türkgen uzmanlarından oluşan bir ekip size şu konularda yardımcı olur:

  • Ürün konseptinizi farklı perspektiflerden doğrulayın: İş Analizi, UX ve BT Mimarisi
  • Uygulama aşamasını etkin bir şekilde başlatmak için gereken tüm çıktıları üretmek
  • Çözümünüzün nihai kapsamını şekillendirin
  • Riskleri en aza indirin ve geliştirme maliyetlerini azaltın

NEDEN BİZ

Teknoloji ve etki alanı uzmanlığı

Yenilikçi çözümler oluşturmak için sağlam iş alanı deneyimini, geniş teknik uzmanlığı ve kaliteye dayalı bir teslimat modelini birleştiriyoruz. Teknoloji uzmanlarımız FinTech ürünleri, Büyük Veri ve İş Zekası çözümleri, karmaşık web ve mobil uygulamalar, yüksek yüklü sistemler, gömülü yazılım, veri bilimi ve daha fazlasını geliştirme konusunda geniş deneyime sahiptir.

Coğrafi ve kültürel yakınlık

İletişim ve işbirliğini çok daha kolaylaştırıyoruz. Ayrıca, Avrupa’daki birçok destinasyonla benzer iş etiğine ve uygun uçuş bağlantılarına sahibiz.

Takıma yüksek sadakat

Türkgen’deki dış kaynaklı geliştiricilerinizle bir ekip olarak çalışmanızı sağlayarak, projenize devam ederken ekip bağlılığı oluşturmanıza ve yüksek motivasyon düzeyini korumanıza yardımcı olabiliriz. Birçok durumda, Türkgen adanmış ekiplerinin elde tutma oranı, müşterilerimizin şirket içi ürünlerinden daha yüksektir, bu da şirketteki ürün hakkında bilgi sahibi olmaya yardımcı olur.

Hızlı ve kolay başlangıç

Yerel BT dış kaynak pazarındaki işveren markamız ve işe alım yeteneklerimiz, geliştirme ekibiniz için en iyi mühendislik yeteneklerini çekmemize olanak tanır.

UZMANLARIMIZLA İLETİŞİME GEÇİN