Teknolojilerimiz

Java Geliştirme

Turkgen, FinTech, Konaklama Hizmetleri, Üretim ve diğer sektörlerde ölçeklenebilir ve güvenilir yazılım çözümleri oluşturmak için 15 yılı aşkın bir süredir Java geliştirme hizmetleri sunmaktadır. Biz Spring MVC, Spring Boot, JSF, GWT, Struts, Grails ve diğer çerçeveler konusunda uzmanız.

.NET

Uzun yıllardır .Net’i verimli arka uç sistemleri, web uygulamaları, kurumsal yazılım çözümleri ve daha fazlasını geliştirmek için kullanıyoruz. Lebara (telekom), Anoto (dijital kalem), Manodo (enerji yönetimi), Spotzer (dijital pazarlama) ve diğerleri de dahil olmak üzere birçok müşterimize .Net geliştirme hizmetleri verdik.

Python Geliştirme Servisi

Türkgen; Django, Flask, Tornado, Piramit ve Falcon gibi en verimli Python çerçevelerini kullanan yüksek kaliteli Python geliştirme hizmetleri sunmaktadır. Bu teknolojiyi web tabanlı uygulamaların ve yüksek yüklü web hizmetlerinin, bulut tabanlı çözümlerin ve API’lerin, veri bilimi çözümlerinin ve kendi kendini yetiştiren yazılımların özel olarak geliştirilmesini sağlamak için kullanıyoruz

C / C++ Geliştirme

Anoto, StreamServe, Novell, AlienVault ve diğerleri dahil olmak üzere global müşterilerimiz için High-Tech, imalat, FinTech, gömülü ve ağ güvenliği gibi çeşitli alanlarda C / C ++ ile karmaşık çözümler geliştiriyoruz. Mühendislerimiz Visual Studio, OCL, Eclipse, Code :: Blocks ve diğer teknolojilerde uygulamalı deneyime sahiptir.

JavaScript / NodeJS / AngularJS Geliştirme

Türkgen, etkileşimli ve işlevsel web uygulamaları sunmak için Node.JS, Angular.JS, Meteor, React, Backbone.JS, Knockout, Ember gibi en verimli JavaScript çerçevelerini ve kütüphanelerini uygulayarak hem önyüz hem de arkayüz JavaScript geliştirmede derin uzmanlık geliştirdi.

iOS

İlk konseptten UI / UX tasarımına, programlamasına, testine ve sürümüne kadar özel uçtan uca iOS geliştirme sağlıyoruz. Mobil geliştirme uzmanlarımız, iPhone, iPad, Apple Watch ve Apple TV için kurumsal çözümler, mobil ticaret uygulamaları, oyun geliştirme, giyilebilir uygulamalar ve daha fazlasını içeren yerel uygulamalar oluşturma konusunda geniş deneyime sahiptir.

Android

Android geliştirme uzmanlığımız, üretim ve enerji yönetimi için kurumsal uygulamaları, fintech ve telekom etki alanlarını, popüler mobil oyunları ve tüketici uygulamalarını içerir. Turkgen’deki Android geliştiricileri, akıllı konseptler, tabletler ve giyilebilir cihazlar için Google Play’deki ilk konsept geliştirme, kullanıcı arayüzü / UX tasarımı, programlama, test etme ve lansmanı kapsayan düzinelerce uygulama geliştirdi.

UZMANLARIMIZLA İLETİŞİME GEÇİN