Yazılım Ürün Geliştirme

On yılı aşkın bir süredir yazılım ürünü geliştirmedeki tecrübemizle, teknoloji şirketleri ve yenilikçi girişimler için güvenilir bir dış kaynak ortağı olduğumuzu kanıtladık. Açık deniz geliştirme merkezlerimizde, çeşitli teknoloji yığınlarında ve iş alanlarında tam zamanlı yazılım geliştirme hizmeti sunuyoruz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ

Ürün yaşam döngüsünün farklı aşamalarındaki teknoloji şirketlerine fikirden tasarım, geliştirme, test, destek ve bakıma kadar yardımcı oluyoruz.

Uzun vadeli ortaklarımız yeni ürün geliştirmenin Türkgen’e taşeronlaştırılmasının üretim maliyetlerini ve pazara sunma süresini kısaltırken, piyasaya sürülme başına yüksek kalite, daha yeni özellikler ve daha fazla yenilik sağlar. Çevik / scrum metodolojisinin yardımıyla her zaman en önemli şeylere odaklanmaya devam ediyoruz, bu nedenle iş açısından kritik özellikler en üstte ve ilk olarak uygulanıyor.

Sıfırdan son sürüme kadar bir yazılım ürünü geliştirebilir veya belirli geliştirme aşamalarını (mimari tasarım, UI / UX, uygulama, KG veya destek gibi) ele alabiliriz.

  • Ürün kapsam belirleme
  • Mimari tasarım
  • Yazılım ürün geliştirme
  • Yazılım testi
  • Yazılım ürün desteği ve bakımı
  • Kullanıcı eğitimi
  • Profesyonel danışmanlık

NEDEN BİZ

Teknoloji ve etki alanı uzmanlığı

Yenilikçi çözümler oluşturmak için sağlam iş alanı deneyimini, geniş teknik uzmanlığı ve kaliteye dayalı bir teslimat modelini birleştiriyoruz. Teknoloji uzmanlarımız FinTech ürünleri, Büyük Veri ve İş Zekası çözümleri, karmaşık web ve mobil uygulamalar, yüksek yüklü sistemler, gömülü yazılım, veri bilimi ve daha fazlasını geliştirme konusunda geniş deneyime sahiptir.

Coğrafi ve kültürel yakınlık

Türkiye, iletişim ve işbirliğini daha kolay hale getiren Avrupa ve Türk kültürünü paylaşmaktadır. Ayrıca, Avrupa’daki birçok destinasyonla benzer iş etiği ve uygun uçuş bağlantılarına sahibiz.

Takıma yüksek sadakat

Türkgen’deki dış kaynaklı geliştiricilerinizle bir ekip olarak çalışmanızı sağlayarak, projenize devam ederken ekip bağlılığı oluşturmanıza ve yüksek motivasyon düzeyini korumanıza yardımcı olabiliriz. Birçok durumda, Türkgen adanmış ekiplerinin elde tutma oranı, müşterilerimizin şirket içi ürünlerinden daha yüksektir, bu da şirketteki ürün hakkında bilgi sahibi olmaya yardımcı olur.

Hızlı ve kolay başlangıç

Yerel BT dış kaynak pazarındaki işveren markamız ve işe alım yeteneklerimiz, geliştirme ekibiniz için en iyi mühendislik yeteneklerini çekmemize olanak tanır.

UZMANLARIMIZLA İLETŞİME GEÇİN