Uzmanlıklarımız

Makine Öğrenmesi & AI

Türkgen mühendisleri, Java ve Python kullanarak makine öğrenimi, yapay zeka ve sinir ağları geliştirme konularında uzmanlar. Sahtecilik tespit çözümleri, AI uygulamaları, analitik araçlar, NLP çözümleri, siber güvenlik sistemleri ve daha fazlasını sunan kendi kendini yetiştirmiş yazılım geliştirme konusunda uzmanız.

Highload Sistemler

Türkgen mühendisleri, büyük miktarlarda kullanıcı veri taleplerini ve arka uç hesaplamalarını desteklemek için özel olarak tasarlanmış ölçeklenebilir yüksek yüklü sistemler oluşturur. Yazılım ürünlerinizde en iyi performansı ve güvenilirliği sağlamak için Java, Python, NodeJS gibi en verimli teknolojileri kullanıyoruz.

Bulut Çözümleri

İşletmelerin verimliliği artırmasını, pazara sunma süresini kısaltmasını ve ölçeklenebilirliği artırmasını sağlayan güvenli bulut çözümleri geliştiriyoruz. Geliştiricilerimiz bulut uygulama geliştirme, Büyük Veri için bulut çözümleri, bulut altyapısı ve DevOps hizmetleri vb. Sağlar. Çeşitli sektörlerdeki müşteriler için Özel, Genel ve Hibrit bulut altyapılarını uyguladık.

Dijital Dönüşüm

Türkgen’in çeşitli teknolojik uzmanlığı ve birden fazla sektörde yazılım geliştirme hizmetleri sunma konusundaki 15 yılı aşkın deneyim, uçtan uca dijital dönüşümler gerçekleştirmemize olanak tanıyor. Kuruluşunuzdaki yenilikleri yönlendirmek için Veri Bilimi, Makine Öğrenimi ve Yapay Zeka, Blockchain ve IoT gibi en son teknolojik ilerlemelerden yararlanıyoruz.

İş Zekası

BI uzmanlarımız, işletmelerin ham verilerini eyleme geçirilebilir içgörülere dönüştürmelerine yardımcı olmak için güvenli, ölçeklenebilir ve yönetilebilir İş Zekası çözümleri oluşturur, dağıtır ve sürdürür. Çok çeşitli BI teknolojileri ve araçları kullanarak veri ambarı ve raporlama çözümleri uyguluyoruz.

Veri Bilimi

Hizmet olarak Veri Bilimi (DSaaS) sağlıyoruz ve modern veri toplama, analiz ve işleme yöntemlerini kullanarak karmaşık analiz sistemleri geliştiriyoruz. Veri Bilimcilerimiz, büyük ve küçük, yapılandırılmış ve yapılandırılmamış tüm verilerinizi nasıl değerli iş anlayışlarına dönüştüreceğinizi bilirler.

Büyük Veri

Büyük Veri araçlarını ve yöntemlerini kullanarak Türkgen mühendisleri, kuruluşların somut iş faydaları elde etmesine yardımcı olan herhangi bir hacim, hız ve çeşitlilikteki verilerle ilgilenir. Hadoop tabanlı büyük veri analizi sunuyoruz ve Spark, Hive, Flume, Pig, Impala, Oozie ve diğerleri dahil olmak üzere bir dizi açık kaynaklı büyük veri teknolojisiyle çalışıyoruz.

Blok Zinciri

Türkgen mühendisleri, FinTech ve diğer endüstriler için blockchain çözümleri uygulama konusunda uygulamalı deneyime sahiptir. Kullanıcıları güçlendirirken ve benzeri görülmemiş şeffaflık sağlarken, işlemlerin güvenliğini, kayıtların değişmezliğini ve çözüm ölçeklenebilirliğini sağlayan dinamik merkezi olmayan blok zinciri uygulamaları geliştiriyoruz.

Kurumsal Mobilite

Verimli ve güvenli kurumsal mobilite çözümleri sunarak müşterilerimizin süreçlerini otomatikleştirmelerine, işletme verimliliğini artırmasına ve işletme maliyetlerini azaltmasına yardımcı oluyoruz. Mühendislerimiz, küresel endüstriyel üretim ve lojistik şirketleri, havacılık teknolojisi liderleri ve konaklama işletmeleri için uçtan uca çözüm geliştirme sağlar.

UI / UX

UI / UX tasarımcılarımız, ürününüzün sadece güzel ve modaya uygun görünmesini sağlamakla kalmayıp aynı zamanda iş hedeflerine ulaşmasını ve kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi sunmasını sağlamak için çekici ve sezgisel kullanıcı arayüzleri oluşturur. Müşterilerinizi teknoloji ve markanıza bağlayacak etkili ve işlevsel UI / UX tasarımı sunmak için kullanıcı araştırması, etkileşim tasarımı, prototip oluşturma ve kullanıcı testleri gerçekleştiriyoruz.

Nesnelerin İnterneti Çözümleri

Türkgen, C / C ++, Java, Go, Parasail, Python, Assembly, B #, JavaScript ve diğerleri gibi çok çeşitli IoT dostu teknolojiler kullanarak son teknoloji Internet çözümleri geliştirmektedir. Yerleşik yazılım geliştirme ve Nesnelerin İnterneti hizmetlerindeki uygulamalı deneyimimizle, bağlantı fırsatlarından yararlanmanıza ve müşteri odaklı yeniliği teşvik etmenize yardımcı olabiliriz.

DevOps

Türkgen, sürekli teslimat ve yeniliklerin hızlandırılmış tanıtımı ile müşterilerimizin pazar ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt verebilmeleri için kapsamlı DevOps hizmetleri sunmaktadır. Hizmet olarak DevOps’umuz, kararlılığını ve ölçeklenebilirliğini sağlarken sunucu ve ağ altyapısının izlenmesini ve dağıtımını tasarlamaya ve otomatikleştirmeye yardımcı olur.

UZMANLARIMIZLA İLETİŞİME GEÇİN